Skip to main content

Potápěčský obchod
a služby

Máme vše, co chcete a potřebujete, aby byl váš zážitek z potápění bezpečný a pohodlný! 
Potápěčský obchod a služby

Prodáváme zboží následujících značek 

Mares - logo
Mares nabízí široký sortiment potápěčského vybavení, včetně ploutví, masek, šnorchlů a pokročilých potápěčských počítačů jako Mares Quad, Quad Air, Genius, Smart Air, Smart, Puck Pro a Sírius. K dispozici jsou také unikátní sondy, jako Mares Led Bottle Module a Led Bottle Module 2.0, světla, stroboskopy, kvalitní neopreny, cestovní zavazadla a užitečné nářadí.
Suunto - logo
Suunto je výrobcem technologicky pokročilých počítačů, sond a kompasů a poskytuje širokou škálu náhradních dílů pro jejich produkty.
Apeks - logo
Apeks je známý svými automatikami, jako jsou XTX40, XTX50, ATX40, DST, DST4, MTX octopus, a nabízí širokou škálu přetlakových ventilů, redukcí, kolínek, cívek a náhradních dílů plus příslušenství.
Aqualung - logo
Aqualung je známý pro své šnorchly a masky Look.
Cressi - logo
Cressi poskytuje širokou škálu šnorchlovacích a potápěčských produktů, včetně mask, šnorchlů, ploutví, šnorchlovacích setů, plaveckých brýlí, čepic a nožů, které jsou oblíbené pro svou funkčnost a styl.
Bare - logo
Bare se specializuje na vysoce kvalitní neopreny, haubny, rukavice, boty a masky. Dále nabízí suché obleky, praktické tašky a šnorchly, které jsou navrženy pro pohodlí a odolnost.
OMS - logo
OMS nabízí automatiky OMS Airstream Evoque, masky, křídla (např. Parformance s IQ lite), manometry, kompenzátory vztlaku, deco bojky, cívky, navijáky a karabiny.
Beuchat - logo
Beuchat nabízí kvalitní neopreny a neoprenové doplňky, lycra trička, haubny, rukavice, ploutve a masky, které jsou vysoce ceněny pro svůj komfort a trvanlivost.
Zeagle - logo
Zeagle se specializuje na automatiky a regulátory, které jsou oblíbené pro jejich výkon a spolehlivost v náročných podvodních podmínkách.
Scubapro - logo
Scubapro nabízí neopreny, boty, trička, šnorchly a rukavice, které jsou oblíbené pro svůj komfort.
EnthDegree - logo
EnthDegree poskytuje rozmanitý sortiment kalhot, triček, hauben, rukavic, ponožek a bot, navržených pro maximální pohodlí a ochranu při potápění.
Fourth Element - logo
Fourth Element nabízí suché obleky, podobleky a lycra trička, spolu s rukavicemi, které jsou známé svým inovativním designem a výjimečnou kvalitou.
Finnsub - logo
Finnsub se zaměřuje na kompenzátory vztlaku – křídla, postroje a příslušenství, včetně doplňků, které jsou ceněny pro svou odolnost a všestrannost.
Tecline - logo
Tecline nabízí kompenzátory vztlaku – křídla a příslušenství, které jsou známé pro svou vysokou kvalitu a přizpůsobitelnost různým potápěčským potřebám.
Tusa - logo
Tusa vyrábí masky, šnorchly a ploutve, které jsou oblíbené pro svou kvalitu a inovativní design.
Soprass - logo
Soprass nabízí masky, plavecké brýle a freedivingové masky.
Agama - logo

Agama nabízí neopreny, rukavice, boty, ponožky, haubny, suché obleky a podobleky.

Divevolk - logo
Od firmy Divevolk nabízíme potápěčské obaly na mobilní telefony Case SeaTouch 4Max s příslušenstvím a se světly.

Dále u nás můžete koupit tlakové láhve 200Bar a 300Bar od Faber a Vítkovice, vysokotlaké hadice, středotlaké hadice, inflátorové hadice, deco bojky, karabiny, cívky, manometry, olova a závaží.

Pro freediving u nás zakoupíte šnorchly, masky, ploutve nebo opasky.

Nenašli jste v naši nabídce produkt, který sháníte? Kontaktujte nás a my se vám budeme snažit pomoci.